قدرت بربری (مقاله ای برای افراد بالای 18 سال)

توجه: این مقاله از روی واقعیت و به صورت کاملا رک بیان شده. لطفا افراد زیر 18 سال مخصوصا دخترخانومها نخوانند.

بیدار کردن ملتی که خود را به خواب زده بسیار مشکل است. صحبت کردن برای این افراد، بی نتیجه تر از صحبت کردن با سرگین مقدس سوسکهای چاه مستراح فکـّه است. زندگی سرشار از رمز و راز است و دیر یا زود باید پی به این واقعیتها برد، گرنه هر اتفاقی بی افتد حق است. در زندگی هیچ چیز برای رنجش ما بوجود نمی آید، مگر تاوان اشتباهات خودمان.

درد من تنهایی نیست، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب، این حماقت را حکمت خداوند می نامند. (مهاتما گاندی)

تنها در کشوری که بیش از دو حیوان میمون نما قدرت را بدست گرفته باشند بربری کوچک می شود و قیمت آن بالا می رود اما خرهای ساکن در آن کشور، دو برابر نان می خرند و از خوشحالی عرعر هم می کنند. البته حق دارند. چون فکر می کنند اگر بربری کوچک شده، به همان نسبت، قدرت آن بالا رفته است. در واقع با کوچک شدن سایز بربری، پیستون های خواهر و مادر آقایان موقت در آن سریعتر به گردش درمی آید که این امر موجب افزایش بار الکتریکی نان بربری می شود. بربری سرشار انرژی بسته ایست و دارای 8 موتور جوجه گردان است که به وسیله ی 11 سوپاپ به 150 موتور جستجو وصل می شود که می توان از طریق صفحه ی ال ای دی بکار رفته در قسمت داخلی نان بربری، آلت خواهر و مادر آقایان موقت را به وضوح دید و از خوردن آن لذت کافی را برد.

ناراحت نشوید. این خریت ملت را در باور کردن چنین انرژی فوق سرّی بپذیرید و به این حقیقت در نانوائیها ایمان بیاورید. یک نظریه ی دیگر وجود دارد و آن این است که چون روز به روز همین حیوانات مردم نما، باسن گشادتر می شوند، سایز نان بربری هم کوچک شده تا درد کمتری را متحمل شوند و چیزی نگویند تا آقایان موقت لذت بیشتری ببرند.

حال، بگذارید اندکی از اسناد و مدارکم را در قالب چند پاراگراف به درز بعضی ها برسانم و بگویم که همین نان بربری به کجایشان می رود...

/ 1 نظر / 20 بازدید
مهدی موچین

کاملا باهات موافقم... البته من یه گله بزرگ از ملت دارم .... ما برای امام حسین عزاداری میکنیم و به سر و سینه میزنیم در حالی که هیچوقت نفهمیدیم که هیهات منه ذله امام حسین یعنی چه.... به نظر من این مردم تا روزی که به خودشان نیایند و جرات دفاع از حق ضایع شده شان را پیدا نکنند حقشان است هرچه سرشان درآید....